
Denna borste är speciellt utformad för att applicera mineralmakeup på ett effektivt sätt. Den ger maximal täckning och är enkel att använda. Med den unika 3D-metoden kan du enkelt uppnå en felfri finish.











Allt-i-ett-borste, ett måste i allas necessärer. Detta är en mångsidig borste som passar till rouge, bronzer, puder och foundation. Kupolformad borste som passar både flytande och puder produkter. Brush Works premium borstar har ergonomiskt utformade handtag som ger ett fast grepp för exakt applicering som gör det lätt att blenda ut produkter i ansiktet. De består av syntetiskt takonhår, är 100% cruelty free och veganska.





Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.