
Detta torrschampo är speciellt framtaget för att fräscha upp håret efter träning, utan att du behöver tvätta det. Perfekt för dig som har en aktiv livsstil och vill spara tid. Torrschampot innehåller vitaminer och har en uppfriskande doft av grapefrukt.











After Workout Shower Gel är en återfuktande duschgel speciellt framtagen för dig som tränar. Duschgelen är berikad med mentol som svalkar huden efter träning, zink och magnesium som bygger upp huden och motverkar dålig lukt. Denna funktionstvål är speciellt utvecklad för dig som eftersvettas kraftigt efter träning och fysisk aktivitet. Produkten har ett hudnära pH-värde på 5,0.
Berikad med:
Mentol - svalkar huden efter träning
Zink - verkar mot illa lukt och odör
Magnesium - återbygger det yttersta hudlagret
Med doft av frisk grapefrukt.
100% vegansk och fri från alkohol, färgämnen, mikroplaster och parabener. Lätt parfymerad.
Producerad i Sverige

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.