Köpa.se Logo
x
570 017
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
La'dor Snail Sleeping Hair Ampoule 20 ml

La'dor Snail Sleeping Hair Ampoule är en leave-in behandling som reparerar och återfuktar håret under natten. Den innehåller snigelsekret, squalane och botaniska extrakt som stärker håret och ger det glans.

49 kr

Hårserum
Hårinpackningar
Hårbehandlingar
Nordic FeelKöp produkten hos Nordic Feel
Liknande produkter
Alterna Caviar Bond Repair Masque 177 g
449 kr
Eleven
Intensiv kurbehandling som skyddar håret mot framtida skador, ger näring och tillför glans.
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Leave-in Spray 150 ml
99 kr
Eleven
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Leave-in Spray 150ml är ett hårserum som ger återfuktat och fylligare hår. En leave in spray för torrt hår berikad med 2% hyaluronsyra som ger 10X mer återfuktat hår fullt av liv! Hyaluron Plump kan användas som stylingprodukt eller för att tillföra håret återfuktning dagligen, utan att tynga ner det.• Fuktgivande hårseum som leave in spray.• Ger torrt hår återfuktning och fyllighet.• Berikat med 2% hyaluronsyra som ger 10X mer återfuktat hår fullt av liv.• Kan användas som stylingprodukt eller för att tillföra håret återfuktning dagligen.• Tynger inte ner håret.
La'dor Perfect Hair Fill-Up 150 ml
179 kr
Eleven
En kraftfull behandling för skadat hår. Perfect Hair Fill-Up bistår med kollagen, keratin, ceramider och sidenprotein som ger näring till skadat hår. Verkar effektivt för att ge återfuktning och ett glansfullt resultat.Passar alla hårtyper, speciellt framtagen för mycket skadat hår.
Maria Nila Structure Repair Leave In Cream - 200 ml
335 kr
Nordic Feel
En leave-in kräm med alger som reparerar och bygger upp skadad hårstruktur.Krämen ger fukt, näring, sluter kluvna hårtoppar och skyddar håret vid användning av fön eller plattång.
La'dor Wonder Tear 250 ml
234 kr
Nordic Feel
En reparerande hårbehandling för skadat hår. Verkar fuktgivande och ger dig ett mjukt och glansigt hår. Hjälper till att reducera frissighet. Innehåller 20 olika aminosyror och protein från silke som skapar en skyddande barriär och stärker håret utan att tynga ner det. Används med fördel som ett skydd innan kemiska behandlingar som permanent, färgning eller blekning. För bästa resultat, använd efter La'dor Wonder Balm.
Alterna Caviar Bond Repair Masque 177 g
749 kr
Nordic Feel
Intensiv kurbehandling som skyddar håret mot framtida skador, ger näring och tillför glans.
La'dor Wonder Full Hair Serum 100 ml
179 kr
Nordic Feel
Vattenbaserad hydragel essens för håret som hjälper till att skapa glansigt, livfullt hår genom att bilda en fuktgivande, utjämnande beläggning på hårstrået.
SNØLØS Self Love Repair Leave in Lotion 100 ml
255 kr
Nordic Feel
SNØLØS presenterar den ultimata hårkuren. En formula med den innovativa ingrediensen Vegan-Protin Complex med extra veteprotein som stärker varje hårstrå och lämnar håret silkeslent. Hår kuren innehåller en frisk och fruktig doft med bastoner av vit mysk, fruktiga och lätta citrustoner.
Indy Beauty Repairing squalane hair serum 100 ml
179 kr
DOZ Apotek
Reparerande hårserum som stärker och återfuktar håret. Veganskt keratin reducerar skador på hårytan, bygger upp och stärker hårets struktur. Squalane fuktboostar håret, tillför glow och gör håret mjukt medan näringsgivande abyssinian olja återfuktar och gör håret lättkammat. Ta en liten mängd serum i handflatorna och applicera jämnt i hårlängderna, använd på torrt eller fuktigt hår. För ett silkeslent hår med glow.
Amika Dream Routine Overnight Hydration Mask - 100 ml
311 kr
Eleven
Dream Routine Overnight Hydration Treatment är en lättviktig och krämig inpackning berikad med hyaluronsyra som återfuktar håret på djupet under natten utan att lämna fläckar på kudden. Inpackningen gör håret mer hanterbart och lättare att reda ut samtidigt som den förebygger slitage orsakat av friktion under sömnen. Berikad med biofermenterat kokosnötsvatten som ger näring på djupet till torrt och skört hår, blå/gröna alger som är rika på antioxidanter och bra för att bibehålla fukt samt en oljeblandning av fettsyror som låser in fukten. Inpackningen har en vegansk och silikonfri formula som absorberas gradvis och djupt in i håret samt en lugnande doft av lavendel
Maria Nila Structure Repair Leave In Cream - 200 ml
335 kr
Eleven
En leave-in kräm med alger som reparerar och bygger upp skadad hårstruktur.Krämen ger fukt, näring, sluter kluvna hårtoppar och skyddar håret vid användning av fön eller plattång.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Masque 161 g
467 kr
Eleven
Djupverkande mask som återfuktar torrt och skadat hår.
SNØLØS Self Love Repair Leave in Lotion 100 ml
188 kr
Eleven
SNØLØS presenterar den ultimata hårkuren. En formula med den innovativa ingrediensen Vegan-Protin Complex med extra veteprotein som stärker varje hårstrå och lämnar håret silkeslent. Hår kuren innehåller en frisk och fruktig doft med bastoner av vit mysk, fruktiga och lätta citrustoner.
L'Oréal Paris Elvital Trio Leave-in Spray 150ml, Shampoo 400ml & Conditioner 300ml
215 kr
Nordic Feel
L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Shampoo 400 mlL'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump shampoo för fuktfattigt hår. Vårt fuktgivande schampo slätar ut hårets ytskikt och fyller håret med fukt i 72 timmar*. Håret blir mer glansfullt, 10x mer återfuktat* samt livligare, utan att tyngas ner. L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump shampoo är berikat med hyaluronsyra. Denna molekyl, som finns naturligt i kroppen, absorberar 1000 gånger sin egen vikt i vatten och hjälper till med att ge ett fylligare hår. *Instrumentellt test efterAnvändning av Hyaluron Plump schampo och balsam.L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Conditioner 300 mlL'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump balsam för fuktfattigt hår. Vårt fuktgivande balsam gör håret lättare att reda ut och fyller håret med fukt i 72 timmar*. Håret blir mer glansfullt, 10x mer återfuktat* samt livligare, utan att tyngas ner. L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump balsam är berikat med hyaluronsyra. Denna molekyl, som finns naturligt i kroppen, absorberar 1000 gånger sin egen vikt i vatten och hjälper till med att ge ett fylligare hår. *Instrumentellt test efterAnvändning av Hyaluron Plump schampo och balsam.L'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Leave-in Spray 150 mlL'Oréal Paris Elvital Hyaluron Plump Leave-in Spray 150ml är ett hårserum som ger återfuktat och fylligare hår. En leave in spray för torrt hår berikad med 2% hyaluronsyra som ger 10X mer återfuktat hår fullt av liv! Hyaluron Plump kan användas som stylingprodukt eller för att tillföra håret återfuktning dagligen, utan att tynga ner det.• Fuktgivande hårseum som leave in spray.• Ger torrt hår återfuktning och fyllighet.• Berikat med 2% hyaluronsyra som ger 10X mer återfuktat hår fullt av liv.• Kan användas som stylingprodukt eller för att tillföra håret återfuktning dagligen.• Tynger inte ner håret.Det här är ett PaketerbjudandePaketerbjudande innebär att vi erbjuder mängdrabatt på populära kombinationer av produkter.
La'dor Wonder Bubble Shampoo 250 ml
224 kr
Nordic Feel
Ett fukt och volymgivande shampoo för torrt hår som ger återfuktning och glans samtidigt som det motverkar torrt och statiskt hår. Innehåller ärtpeptider som förbättrar reproduktionen av hårkollagen. Förbättrar även hårets elasticitet.
La'dor Wonder Balm 200 ml
230 kr
Nordic Feel
Wonder Balm är en effektiv hårbehandling som ger styrka och glans till skadat hår. Motverkar frissighet och ger mjukt, starkt och glansigt hår. Innehåller protein från silke och 20 olika aminosyror som skyddar både håret och skalpen. Stärker håret under och efter användning. Använd med fördel före kemiska behandlingar som tex. permanent, färgning och blekning, för att skydda och återfukta håret.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.