
Detta kryddställ från Hahn är en smart lösning för att organisera dina kryddor i köket. Med plats för 24 kryddburkar får du en praktisk överblick och sparar utrymme. Stället är tillverkat i krom och har en stilren design.

Detta fina och praktiska kryddstället i Pisa-serien från Hahn, har plats till 12 olika kryddglas, så att du alltid kan ha de stående framme på bänken. Du sparar plats och gör det med överskådligt i kryddblandnigarna med detta praktiska stativ.
Specifikationer:
- Plats till 12 kryddglas
- Mått HBL: 20x11x26 cm
- Utseende: Krom

Hahn Pisa flaskställ från Hahns Pisa-serie har plats till 12 flaskor. Den har plats till 12 flaskor på upp till 75cl i volym. Detta attraktiva vinstället är till att ha på bänken. Den kan placeras på alla ytor utan att ge märken eller skador, dock finns det såklart möjlighet att också ha stället på golvet.
Specifikationer:
- Mått: 35x45x20
- 12 flaskor
- Kromat stål

Detta fristående kryddställ från PISA har plats till 8 kryddglas. Här kan du enkelt och praktisk förvara upp till 8 kryddglas så att du enkelt ha dom stående på bänken - redo för användning. Stället tar lite plats på bänken, och är tillverkat i kromat stål. Är kompatibel med alla typer av kryddglas från de allra flesta kända leverantörerna av kryddorna på marknaden.
Specifikationer:
- plats till 8 kryddglas
- Mått HBD: 35x14x11 cm
- Kromat stål

Detta otroligt praktiska kryddställ från det engelska sällskapet Hahns serie PISA ger dig precis det du behöver i köket för att hålla koll på alla dina kryddor, och att ha alla kryddorna samlade på ett och samma ställe. Du sparar massa plats i köket med detta stativet, och stativet har plats för 18 kryddglas.
Specifikationer:
- Gjord i krom
- Storlek HBL: 39x13x20 cm
- Plats till 18 kryddglas
Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.