Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
ID Trucker

Simms ID Trucker CX Keps Woodland Camo är en snygg keps som passar de flesta. Den har en front i 100% bomull och en baksida i 100% polyester. Kepsen är bekväm att bära och ger ett avslappnat intryck.

299 kr

Kepsar
Huvudbonader
AstroSwedenKöp produkten hos AstroSweden
Liknande produkter
Camo Beretta Keps Realtree Ap
177 kr
AstroSweden
Unisex Camo Beretta-keps i bomull, justerbar, med camomönster och Beretta-logotyp broderad. Keps med kamouflagemönster som passar lika bra till vardags som på jakt. Tillverkad i bomullsmaterial med skinndetaljer. Broderad Beretta-logga framtill. Justeringsmöjligheter bak. Material: 60,0 % bomull, 40,0 % polyester
Långa Handskar Svarta - One size
69 kr
Partykungen
Ett par långa svarta handskar är den perfekta accessoaren när du är bjuden på fest eller maskerad. De här handskarna passar lika bra när du ska klä ut dig till en ondskefull häxa på halloween som när du vill förvandlas till en fin dam i balklänning eller kanske en cool brud på väg till ett cocktailparty. Handskarna ger din outfit en spännande och exklusiv look.

Långa Handskar Svarta innehåller två stycken svarta handskar. Handskarna är tillverkade i polyester och är 50 cm långa. De kommer i en storlek och passar både vuxna och barn.

Säljs parvis och finns i one size.
Double Haul Trucker
349 kr
AstroSweden
Snygg keps från Simms. Repetera arterna som simmar hyresfritt i ditt huvud med den klassiska, mellankrona Double Haul Icon Trucker som går med strömmen.
Wool Trout Icon Cap
549 kr
AstroSweden
Simms mest ikoniska, öringcentrerade mössa någonsin — nu tillgänglig i en bekväm, varm-även-när-våt ullkonstruktion. * Mjukt ullblandningstyg med kliande invändigt foder * Justerbar läder stängning bak * Svart underkant för minskning av utsvängningar * En storlek passar de flesta * Low Crown
Truckerkeps Röd - One size
119 kr
Partykungen
Klassisk och stilren! Använd den här röda truckerkepsen för att få till en retro-inspirerat outfit eller för att fullborda din utklädnad till 90-talsfesten! 

Truckerkeps Röd är en vit och röd keps i klassisk trucker-modell som kommer i en storlek som passar vuxna (justerbar). Perfekt att använda till maskeraden, festivalen, temafesten eller till vardags! 

  • Material: 100% Polyester
  • Vadderad (mjuk) frontpanel
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Justerbart plastspänne
Professional Cino mjölkskummare
5244 kr
Bagaren och Kocken

Dualit Professional Cino-mjölkskummaren är skapad för att leverera silkeslent och fylligt mjölkskum som lyfter kaffeupplevelsen till en ny nivå. Med sin noggrant utformade design och användarvänliga funktioner gör den det enkelt att skapa professionella resultat för latte, cappuccino och flat white. Utöver kaffespecialiteter kan den även användas för att tillreda krämig varm choklad eller skummad mjölk till chai latte.

Den kompakta och fristående modellen tar minimalt med plats på köksbänken men levererar maximal funktionalitet. Med en kapacitet på 850 milliliter kan den skumma eller värma tillräckligt med mjölk för flera koppar åt gången, vilket gör den idealisk både för morgonkaffet och fikastunden med vänner.

Den medföljande mjölkkannan och termometern gör det enkelt att hålla koll på temperaturen, medan tre vattenfilter säkerställer optimal prestanda över tid. Ytan är lätt att rengöra med en fuktig trasa, och regelbunden avkalkning rekommenderas för att bibehålla effektiviteten.

Single Haul Cap Selvedge
349 kr
AstroSweden
Snygg Keps från Simms.
Keps
199 kr
AstroSweden
En traditionell kepsmodell med Minn kota-loggan broderad.Minn kota Keps En tidlös och stilren keps i en modern ljusgrå färg som funkar i alla lägen. Kepsen kommer som One Size i vuxenmodell och är justerbar baktill.
Challenger Hoody
1149 kr
AstroSweden
* Tillverkad av 100 % polyester med fukttransporterande fleece för att hålla värmen, med en platt stickad yta och borstad fleece på baksidan som sträcker sig och rör sig med dig. * Justerbar huva med 3 paneler och infällbar snodd som gör att huvan sitter på plats i hård vind * Genomgående känguruficka för att hålla händerna varma * Ärmarna har breda muddar med låg profil * Rak fåll Kliv in i hetluften eller upp på prispallen i Simms Challenger Hoody som kombinerar en motståndskraftig flat stickad utsida med en mjuk fleece insida för ostoppbar komfort och prestanda under svala dagar. Tygteknik: Kropp - 100% stickad polyester, 216 g/m².
NXT1 I-Green L'Automatica glassmaskin, vit
6623 kr
Bagaren och Kocken

En glassmaskin som klarar av arbetet åt dig. NXT1 I-Green L'Automatica har en egen kompressor så du behöver bara glas glassmeten och när glassmaskinen är klar kan du hälla ned den i skålen. Så gör glassmaskinen resten av arbetet. Med ett enkelt tryck på touch-displayen och sedan är den igång med att göra läcker glass, gelato, sorbet eller frozen yoghurt. Det är bara fantasin som sätter gränserna för vad du kan göra i denna maskin.

Tack vare det smarta kylsystemet, som är gjord enligt de miljöbestämmelser som skyddar ozon-lagret. Därför är glassmaskinen tillverkad med grön energi i Italien. När maskinen är färdig har du upp till 1,5 liter färdig och läcker glass. Den avtagbara skålen låter dig enkelt ta upp glassen för servering. Maskinens high-tech förvaringssystem bevarar glassens smak och konsistens längre. Maskinen gör allt jobb, från nedkylning, omrörning, tidtagning och meddelar när glassen är klar.

Cork Screw
49 kr
AstroSweden
Jiggskallar med skruv för enkel montering på valfritt gummibete, McRubber, Pig Shad, Dexter Shad osv. Monteras enkelt genom att skruva fast skallen i jiggen. Fästögla finns även underkant för att montera fast valfri stinger eller rigg. Lite annorlunda form på dessa skallar om man jämför med tex. BFT Flexhead Pike, fäst öglan är inte så hög vilket gör att vissa jiggar får en mer wobblande gång.
Trucker Logo Cap
445 kr
AstroSweden
Klassisk design, maximal ventilation. Denna keps i truckerstil har en baksida i ventilerande mesh för att hålla luften igång under aktiva dagar i bergen. Oavsett om du går på soldränkta stigar eller klättrar i hettan har den här klassiska kepsen i truckerstil en diskret design och en böjd skärm som skyddar dina ögon i soligt väder. Med en baksida i ventilerande mesh håller den dig sval och svettfri när temperaturen stiger. * Tillåter gott om luftflöde med ventilerad mesh baktill. * Design med böjd skärm. * Liten logotyp framtill. * Passform: Mild krona * Vikt: 67 g
Truckerkeps Blå - One size
119 kr
Partykungen
Sätt pricken över i:et på din retro-look med en klassisk truckerkeps! Här i en stilren design som enkelt matchas med vilken outfit som helst som behöver en toppas med en blå färgklick. 

Truckerkeps Blå är en vit och blå keps i klassisk trucker-modell som kommer i en storlek som passar vuxna (justerbar). Perfekt att använda till maskeraden, festivalen, temafesten eller till vardags! 

  • Material: 100% Polyester
  • Vadderad (mjuk) frontpanel
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Justerbart plastspänne
1960 Logo Långtradarkeps
495 kr
AstroSweden
* Frontparti i slitstark G-1000 Eco * 65% återvunnen polyester, 35% ekologisk bomull * Meshväv av återvunnen polyester på sidor och baktill * Justeras med spänne baktill Skön keps i G-1000 Eco och meshväv av återvunnen polyester Med en skön keps har du ordning på vindrufset och slipper kisa när solen skiner. Denna i klassisk trucker-modell har frontparti i G-1000 Eco, medan resten av kepsen är i meshväv av återvunnen polyester. Fjällräven-emblem framtill och vidden regleras med spänne bak.
Keps Splash Trucker
159 kr
AstroSweden
Rapala Keps Splash Trucker Röd Snygg keps i trucker modell. * Ställbar storlek.
CX Jacket Blackout
5499 kr
AstroSweden
Simms ® CX Fishing Jacket är en strävsam, designad av en sportfiskare och en vattentät arbetshäst med 3 lager. Byggd så att du kan hålla huvudet i spelet och fortsätta att veva i alla förhållanden. Vattentät, andningsbar, välkörd. Konstruerad för att överleva alla andra. Huvan är byggd med höga hastigheter och drivande regn i åtanke, har 3-punkts justerbar huva och hög frontstängning. Dragkedja mitt fram med vattentät stormlucka. Dubbla horisontella bröstfickor konstruerade med TRU® Zip vattentät självläkande dragkedja för 100 % skydd av fickorna under vatten. Vertikala handvärmarfickor med dragkedja, invändig stretchvävd vänster bröstficka med dragkedja med solglasögonkammar. Ledade ärmar med säkerhetsreflekterande träffar och en justerbar manschett med krok och slinga. Huvuddel: * 3 lager vattentät andningsbar: * Yttersida: 53% ATY-nylon, * 43% nylon 6.6, * 4% spandex. Membran: * 30K vattentätt, * 15K andningsbart, * baksida: 20D nylon tricot.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.