Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Geoptik Polemaster adapter for Vixen And Losmandy level dovetail bars

Denna adapter från Geoptik möjliggör användning av Polemaster med teleskop som har Vixen- eller Losmandy-fästen. Adaptern är speciellt utformad för att passa dessa standardfästen och underlättar installationen av Polemaster.

835 kr

Tillbehör
Teleskoptillbehör
AstroSwedenKöp produkten hos AstroSweden
Liknande produkter
Ölhatt - One size
99 kr
Partykungen
En öl i näven och en till på huvudet – det är så man gör entré med stil! Vår ölhatt, formad som ett bubblande ölglas med skumkrona på toppen, är den perfekta partyprylen för ölälskare! 

Ölhatt föreställer en brusande lager komplett med handtag och skumkrona. En mycket uppskattad huvudbonad som direkt gör dig till festens mittpunkt! 

  • Material: Polyester 
  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Med handtag!
  • Höjd: 30 cm
Rosa Western Cowboyhatt
99 kr
Partyhallen.se
Varför vara som alla andra när man kan vara unik, denna rosa cowboyhatt kommer absolut göra att du står ut i mängden, som många rosa hattar gör. För att vara en hatt som ser lite extra ut så funkar den faktiskt bra som tillbehör till en western eller cowboy maskerad, speciellt om den är mer modern. Rosa Western Cowboyhatt består av en rosa cowboyhatt med svart band med nitar runt, hatten kan fästas på huvudet med ett justerbart band i rosa. One Size (passar de flesta).
Cowboyhatt Ljusrosa med Juveler - One size
199 kr
Partykungen
Vankas det Pink Party eller möhippa med rosa tema? Hoppa i dina allra mest rosa kläder och plagg du äger och dra på dig denna supersnygga rosa hatt på skallen för en komplett jätterosa outfit!

Cowboyhatt Ljusrosa med Juveler är en snygg cowboyhatt i ljusrosa färg pyntad med massor av skimrande stenar i olika former och storlekar med ett flashigt strassband runtom. Hatten kommer också med vitt snöre.

  • Material: Filt
  • One size (vuxenstorlek)
Röd Cowboyhatt med Tiara - One size
149 kr
Partykungen
Stick ut från alla andra cowboys på festen med den här knallröda hatten med paljetter! En given hatt för dig som älskar att stå i centrum. 

Röd Cowboyhatt med Tiara kommer med en silverfärgad tiara av plast framtill samt silverfärgade paljetter runtom. Hatten har vitt snöre som du kan ha runt halsen. En kanonsnygg cowboyhatt som passar lika bra till möhippan som till din cowboydräkt!

  • Material: Filt (100% polyester)
  • Storlek: One size (vuxen)
  • Omkrets: 60 cm
Ölhjälm Blå - One size
149 kr
Partykungen
Är du ute och påtar i trädgården en varm och solig sommardag, men tanken på en kall långburk i handen får det att vattnas i mun? Då är den här revolutionerande hatten något för dig! Ha händerna fria samtidigt som du sippar på både en och annan goding. Genialiskt! 

Ölhjälm Blå är en blå hjälm i plast som är utrustad med hållare på båda sidorna där du kan sätta fast 25 cl-burkar och sedan leder man det långa sugröret från burkarna till munnen. Perfekt till studentfirandet eller svensexan!

  • Material: Plast
  • Storlek: One size
Cowboy Drink Hölster
299 kr
Partykungen
Orkar du inte stå i baren och trängas för att försöka fånga bartenderns blick och beställa in ytterligare en runda shots till polarna? Ta med dig dina egna glas och sprit istället! Med det här läckra skärpet runt höften får du plats med både shotglas och dryck! 

Cowboy Drink Hölster är ett roligt hölster med plats för tre shotglas och en flaska. Det perfekta tillbehöret när du ska klä ut dig till Cowboy på maskeradfesten! 

  • Material: Fuskläder och plast
  • Mått glas: 6,5
  • Inkl. Hölster och 3x shotglas i plast
Cowboyhatt Rosa med Tiara - One size
149 kr
Partykungen
En kul cowboyhatt i rosa, men för att den inte ska bli för tråkig finns det finfina silverfärgade detaljer på hatten. Längst fram sitter en tiara. Alla ska så klart förstå vem som är kvällens drottning!

Cowboyhatt Rosa med Tiara är en rosa cowboyhatt. Längst fram finns en silverfärgad tiara och hatten har också en silverfärgad kant runt brättet. Hatten har ett rosa band. Komplettera gärna med en cowgirldräkt eller accessoarer som halsband, hölster och peruker. Här finns också servetter, ballonger, inbjudningskort och papperstallrikar och muggar på tema cowboy.

Finns i One size.
D-Box Shallow Universal Betesbox
159 kr
AstroSweden
Daiwa D-Box Large/Small Shallow Universal är en stor och grund betesbox med många slots för att fästa mindre beten. En betesbox som gör det lätt att få överblick över dina jiggar och hårdbeten!
Cowboyhatt Paljetter Iriserande Rosa
399 kr
Partyhallen.se
Bli festens mittpunkt med denna unika Cowboy-hatt Paljetter Iriserande Rosa. Glittrande paljetter som skimrar i ett spektrum av färger, intensifieras av sömmar med silverglitter på kanten. Perfekt som maskeradhatt, eller när du bara vill leka cowboy för en kväll. Var inte bara en gäst på festen – bli själva partyhatten, lys upp rummet och sprid glädje runt dig. Hämta festmössan som aldrig missar att överraska! Cowboyhatt Paljetter Iriserande Rosa omfattar en cowboyhatt som är täckt i rosa paljetter med ett iriserande glimmer och en kant med silver paljetter och glitterdetaljer. Hatten har ett elastiskt band längst innerkanten för bättre passform. Info om Cowboyhatt Paljetter Iriserande Rosa: - Cowboyhatt med paljetter och elastisk innerkant. - Material: 100% polyester. - Mått: ca 30 (B) x 35 (D) x 16 (H) cm. - Omkrets insida: ca 57 cm. - One size (vuxenstorlek).
Ölhjälm med Rosa Fluff - One size
199 kr
Partykungen
Tjusig ölhjälm, inte sant? Passar perfekt att håva i sig öl genom på möhippor, svensexor, maskeradfester och festivaler! Inte nog med att hjälmen är rosa - den har rosa fluff också! Oerhört manligt om du frågar oss..

Ölhjälm med Rosa Fluff levereras styckvis, är tillverkad i plast/polyester och kommer i storleken One size för vuxna.

  • Material: Plast/polyester
  • Storlek: One size vuxen
  • Antal: 1-pack
Cowboyhatt med Strass Babyrosa
219 kr
Partyhallen.se
Förvandla dig till västerns drottning med denna Cowboyhatt med Strass Babyrosa. Hatten är en perfekt maskeradhatt som ger en speciell twist på den klassiska cowboy-hatten. Glittrande strass och ett silvrigt band adderar elegans, medan det praktiska snöret säkerställer att hatten sitter stadigt under ridturer och dansrundor. En oväntad och sofistikerad detalj till din maskeradlook. Cowboyhatt med Strass Babyrosa omfattar en babyrosa cowboy hatt i filtliknande material med skimrande strass i plast, ett silvrigt band och ett snöre man kan dra åt runt halsen. Info om Cowboyhatt med Strass Babyrosa: - Cowboyhatt med strass och snöre. - Material: 100% polyester. - Mått: ca 30 (B) x 37 (D) x 13 (H) cm. - Omkrets insida: ca 57 cm. - One size (vuxenstorlek).
Cowgirl Hatt med Rosa Fluff - One size
149 kr
Partykungen
En cowboyhatt behöver inte alls vara brun och tråkig, den kan faktiskt också vara rosa och härlig. Den här cowboyhatten är inte bara rosa, den har även rosa fluff och ett gnistrande diadem. Bli vilda västerns mest glamorösa cowboy med den här hatten på huvudet.

Cowgirl Hatt med Rosa Fluff är en rosa cowboyhatt med rosa fluff längs kanten och ett silverfärgat diadem fram. Hatten har också ett rosa band under hakan. Hatten är tillverkad i polyester och finns i en storlek som passar vuxna.

Säljs styckvis och finns i storlek One size (vuxen).
Cowboy Rosa Tillbehörskit - One size
149 kr
Partykungen
Pew-pew! Stick ut ur mängden på saloonen och utrusta dig med detta rosa cowboykit! Här får du både en fancy rosa scarf och två pistoler i händiga hölster inför en eventuell duell.

Cowboy Rosa Tillbehörskit inkluderar ett vitt bälte med två tillhörande vita hölster i fuskläder och två pistoler av plastmaterial i rosa och vitt. Sist men inte minst medföljer en rosa scarf med snyggt mönster. Köp till rosa cowboyhatt och matcha med cowboykläder för en komplett outfit!

  • Material: Plast, polyester
  • Inkl. Bälte, två pistoler, två hölster och en scarf
  • OBS! Cowboyhatt och kläder ingår ej!
  • One size (vuxenstorlek)
Ölhjälm Oktoberfest
149 kr
Partykungen
Det som gör oktoberfesten så rolig är inte bara den muntra tyrolermusiken och de snygga kläderna man får bära. Självklart ska det till öl i mängder för en riktigt lyckad tillställning! Iförd den här tjusiga ölhjälmen kan du dricka ur två burkar på en och samma gång!

Ölhjälm Oktoberfest är en blå- och vitrutig plasthjälm med 2st hållare för ölburkar samt 2st drickslangar på. Slangarna är genomskinliga och de går ihop med varandra till en slang som du dricker ur. Framtill på hjälmen sitter ett snyggt märke föreställande två gula lejon som håller i en sköld.

Storlek: One size (vuxen).
Cowboyhatt Rosa med Fluff - One size
119 kr
Partykungen
WOW, hatten som får alla på fall, passar till möhippan som till festivalen! Rosa cowboyhatt med fluff och silvertiara. Hatten kommer med ett vitt band som du kan fästa runt halsen. 

Cowboyhatt Rosa med Fluff är en läcker cowboyhatt som passar till festen, eller varför inte möhippan eller maskeradfesten med tema barbie? 

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxen)
Cowboyhatt med Strass Rosa
219 kr
Partyhallen.se
En Cowboyhatt med Strass Rosa är den perfekta maskeradaccessoaren! Denna rosa cowboy-hatt har en unik design med lysande strassdekoration, som ger ett gnistrande inslag på din outfit. En silverfärgad band både accentuerar och kompletterar kontrasten av det rosa. Med ett medföljande snöre kan du säkert och smidigt ha hatten på vid fartfyllda äventyr. Lyft fram din lekfulla sida och bli festens lilla stjärna med denna cowboyhatt! Cowboyhatt med Strass Rosa omfattar en rosa cowboy hatt i filtliknande material med skimrande strass i plast, ett silvrigt band och ett snöre man kan dra åt runt halsen. Info om Cowboyhatt med Strass Rosa: - Cowboyhatt med strass och snöre. - Material: 100% polyester. - Mått: ca 30 (B) x 37 (D) x 13 (H) cm. - Omkrets insida: ca 57 cm. - One size (vuxenstorlek).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.